Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

Knihy pro děti do 10 let

Hledáte vhodný dárek pro batole, předškoláka nebo malého školáka? Pak jste si nemohli vybrat lépe! V této sekci najdete širokou škálu dětských knih pro zábavu, učení, hru i tvoření. Pro nejmenší děti jsou zde leporela, knížky se zvuky či říkadla, pro předškoláky jednoduché encyklopedie, knížky s puzzle nebo pohádky a pro malé školáky komiksy i knížky s tvůrčími návody.

Vyberte si z naší široké nabídky knížek pro děti. Nechte se vtáhnou do světa plného kouzel, strašidelných bytostí a tajemna. Poznávejte s Krtečkem okolní svět, s lokomotivou Tomáš se projeďte po ostrově Sodor, vypravte se za dinosaury nebo se začtěte do klasických pohádek. Nahlédněte do detektivního archivu komisaře Vrťapky, navštivte s Harrym Potterem školu kouzel v Bradavicích nebo bojujte s Robinsonem Crusoe na opuštěném ostrově o holý život. Prožijte se svými hrdiny nejedno dobrodružství.

více o kategorii

Nejprodávanější tento týden v kategorii Knihy pro děti do 10 let

Nabídka knih v kategorii Knihy pro děti do 10 let


12345678910   >>>


Košík:

0

Login | Nová registrace

Nevíte si rady? Potřebujete pomoc? Zavolejte nám na tel: 381 214 697