Útěk - C. L. Taylor

knihacek.cz | 21. 11. 2018

Být matkou je ten nepochybně nejkrásnější pocit v životě každé ženy. S narozením potomka však přichází kromě bezmezné lásky také strach. Nekonečný strach o jeho zdraví, bezpečí a život.

Útěk - C. L. Taylor

Jo Blackmoreová je matkou dvouleté Elisy a manželkou úspěšného investigativního reportéra Maxe. Život k ní nikdy nebyl zrovna přívětivý. V minulosti přišla o dítě, od té doby trpí agorafobií a její manželství se pomalu, ale jistě ubírá ke svému konci.

Nemilé zpestření stereotypních dní pro Jo přichází v podobě Pauly, která se stane nechtěnou součástí života celé rodiny. Jo ji sice nezná, přesto ji jednoho dne prokáže laskavost a sveze ji svým autem. Jak ale Paula zná její jméno? Jaktože zná jméno její dcery a jejího muže? A jak je možné, že má Elisinu druhou rukavici? Tu, co měla na ruce, když ji ráno odvážela do školky. 

Není snad obava z lidí a rozpadající se manželství dostatečným znepříjemněním života mladé ženy? Ne. Teď ji navíc ještě chtějí připravit o to nejcennější, co má. Policie, sociálka, Paula, Max. Ti všichni jí chtějí Elisu odvézt. Tu malou holčičku, která je pro ni jediným světlem na konci tunelu. 

Jo nemá na výběr. Bere svou dceru a za pomoci své nejlepší kamarádky, která jí propůjčí svou identitu utíká do míst, kde na ni však také čeká nemilé překvapení v podobě strašáka z minulosti její matky, Elisiiny babičky.

Kapitoly jsou krátké a psané velmi poutavě, tudíž se kniha čte celkem rychle. Velkou měrou k tomu přispívá schopnost autorky udržet ve čtenáři strunu napětí nataženou až do konce. Byť se může příběh zdát zpočátku nudný a bez jakýchkoliv větších zvratů, věřte, že zhruba v polovině se vše v dobré obrátí a o překvapení nebude nouze.

Pohlcující a dechberoucí příběh plný napjetí, tajemství, zvratů, lásky, převapení i strachu je již čtvrtým thrillerem z pera autorky C. L. Taylor, která je často mylně označována za muže.

Knihu naleznete v naší nabídce zde.


comments powered by Disqus

Magazín plný knih

  • Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku KostkaAristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka
    Na knižní trh přichází 4. díl humoristické prózy Evžena Bočka. A vyvolává diskuze. Svoji koncepcí se...
    Vloženo: 26. 11. 2018
  • Útěk - C. L. TaylorÚtěk - C. L. Taylor
    Být matkou je ten nepochybně nejkrásnější pocit v životě každé ženy. S narozením potomka však přichá...
    Vloženo: 21. 11. 2018

   VÍCE Z MAGAZÍNU

Nakoupili jste u nás levné knihyKošík:

0

Login | Nová registrace

Nevíte si rady? Potřebujete pomoc? Napište nám na info@knihacek.cz