Moderní postupy v gynekologii a porodnictví

Moderní postupy v gynekologii a porodnictví

Moderní postupy v gynekologii a porodnictví

od Pavlína Marešová; Luděk Fiala

440 běžně 550 Kč

Nyní není možné dodat. Nedostupné!

Ceny jsou uvedeny s DPH.

Popis titulu

Přepracované a doplněné vydání úspěšné publikace Moderní postupy v gynekologii a porodnictví autorů Pavlíny Marešové a Luďka Fialy přináší současné diagnostické a terapeutické postupy v gynekologii, perinatologii a v onkogynekologii v přehledné, praktické a čtivé podobě. Již první vydání knihy se setkalo s mimořádným ohlasem a bylo rychle rozebráno.

V novém vydání budou zcela přepracovány a aktualizovány například kapitoly týkající se nových antikoncepčních prostředků nebo léčby sterility či kapitoly, které se zabývají novými léky užívanými v těhotenství a při laktaci. Kniha přinese i zcela nové poznatky v léčbě a diagnostice endometriózy a hyperprolaktinémie. Rozšířena a aktualizována bude i kapitola o mužské neplodnosti, vyšetření spermiogramu a terapeutických možnostech a postupech při mužské neplodnosti.

Kniha je určena studentům lékařských fakult, mladým lékařům před atestací z gynekologie a porodnictví, ambulantním i ústavním gynekologům a porodníkům, ale také odborníkům z jiných oborů, které s gynekologií a porodnictvím úzce souvisejí.

Nakladatel: MLADÁ FRONTA, a.s.

ISBN: 9788020448521

EAN: 9788020448521

Jazyk vydání: CZE

Autor: Pavlína Marešová; Luděk Fiala

Obsahuje: Kniha

Rok vydání: 2018

Počet stran: 544

Rozměry: 186,0×119,0×27,0


Produkt naleznete v těchto kategoriích

Populárně naučné knihy pro dospělé
Populárně naučné knihy pro dospěléZdraví, medicína


Košík:

0

Login | Nová registrace

NEVÍTE SI RADY? ZAVOLEJTE NÁM NA TEL.: 773 435 510