The Book Of Souls: Last Chapter - 2 CD

The Book Of Souls: Last Chapter - 2 CD

The Book Of Souls: Last Chapter - 2 CD

od Iron Maiden

386 běžně 429 Kč

Nyní není možné dodat.

Za kolik Vám produkt zašleme?
nejlevněji přes Zásilkovna ........ 59 Kč   doručení na více jak 2700 výdejních míst v ČR i SR

Ceny jsou uvedeny s DPH.

Popis titulu

Živá nahrávka ze světového turné The Book Of Souls 2016-2017. Jedná se o záznam sestříhaný zkoncertů v Japonsku, Brazílii, Argentině, Austrálii, Polsku, Kanadě, Irsku, Itálii nebo Salvadoru a zlegendárních festivalů v Donningtonu a Wackenu. Skladby: CD 1 1. If Eternity Should Fail (Live At Qudos Bank Arena, Sydney, Australia -Friday 6th May 2016) [7:43] 2. Speed Of Light (Live At Grand Arena, Grandwest, Cape Town, South Africa -Wednesday 18th May 2016) [5:08] 3. Wrathchild (Live At 3 Arena, Dublin, Ireland -Saturday 6th May 2017) [3:03] 4. Children Of The Damned (Live At Bell Center, Montreal, Canada -Friday 1st April 2016) [4:55] 5. Death Or Glory (Live At Wroclaw Stadium, Wroclaw, Poland -Sunday 3rd July 2016) [5:14] 6. The Red And The Black (Live At Ryogoku Kokugikan, Tokyo, Japan -Thursday 21st April 2016) [13:20] 7. The Trooper (Live At Estadio Jorge Magico Gonzalez, San Salvador, El Salvador -Sunday 6th March 2016) [4:06] 8. Powerslave (Live At Plaza Dell'unita D'italia, Trieste, Italy -Tuesday 26th July 2016) [7:22] CD 2 1. The Great Unknown (Live At Mra Arena, Newcastle, England -Sunday 14th May 2017) [6:50] 2. The Book Of Souls (Live At Download Festival, Donington, England -Sunday 12th June 2016) [10:50] 3. Fear Of The Dark (Live At Arena Castelao, Fortaleza, Brazil -Thursday 24th March 2016) [7:34] 4. Iron Maiden (Live At Estadio Velez Sarsfield, Buenos Aires, Argentina -Tuesday 15th March 2016) [5:50] 5. The Number Of The Beast (Live At Open Air Festival, Wacken, Germany -Thursday 4th August 2016) [5:08] 6. Blood Brothers (Live At Download Festival, Donington, England -Sunday 12th June 2016) [7:34] 7. Wasted Years (Live At Hsbc Arena, Rio De Janeiro, Brazil -Thursday 17th March 2016) [5:33]

Nakladatel: Warner Music

ISBN: 190295760885

EAN: 190295760885

Jazyk vydání: anglicky

Autor: Iron Maiden

Obsahuje: CD

Rok vydání: 2017-11-27


Produkt naleznete v těchto kategoriích

Audio, video


Košík:

0

Login | Nová registrace

Nevíte si rady? Potřebujete pomoc? Zavolejte nám na tel: 381 214 697